26.07.2015r. – XVII niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. W minionym tygodniu podjęliśmy decyzję, że nie będziemy dzielili prac przy chodniku na trzy lata, ale postaramy się wykonać go w całości w bieżącym roku. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom, które w minionym tygodniu wykonały olbrzymią pracę układaniu chodnika, jak i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób troszczą się o naszą parafię. Osoby, które chciałyby w bieżącym tygodniu pomóc p. Bargiełowi proszę o wcześniejszy kontakt z proboszczem.

2. W sobotę 1.08. około południa przez Buszkowo przechodzić będzie piesza pielgrzymka z Chojnic do Częstochowy. Zwyczajem lat minionych podejmiemy ich posiłkiem.

3. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia, Płocka, Warszawy i Niepokalanowa. Termin 30.09.-1.10.2015r., koszt 250 zł/os. - zapisy w biurze parafialnym.