29.09.2024r. - XXVI niedziela zwykła

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc dla powodzian.

2. Rozpoczyna się październik – czas wspólnotowego odmawiania Różańca. W Byszewie Różaniec będziemy odmawiali codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 11.30. Proszę aby w sobotę i w niedzielę Różaniec prowadziły panie z Róż Różańcowych. W Buszkowie Różaniec będzie codziennie o godz. 17.30. Za odmówienie pięciu dziesiątek różańca w kościele lub kaplicy można uzyskać odpust zupełny. Bardzo proszę aby osoby, które chcą uczestniczyć we Mszy św. w dni powszednie przychodziły już na rozpoczęcie nabożeństwa różańcowego.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni od godz. 16.30 w łączności z nabożeństwem różańcowym. Ponieważ w tym czasie będzie także okazja do spowiedzi św. proszę aby w czwartek i piątek różaniec poprowadziła wspólnota peregrynującej Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

4. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (rok I) przychodzi do kościoła w czwartek na godz. 16.15. Proszę o przyniesienie podań.