Polish English French German Italian

31.01.2021r. – IV niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. We wtorek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 9.00 i 17.00 w Byszewie i o godz. 18.00 w Buszkowie. Podczas Mszy św. pobłogosławimy świece gromniczne, a ofiary złożone w tym dniu podczas kolekty będą przeznaczone na utrzymanie klasztorów kontemplacyjnych.

2. Proszę, aby dzieci przygotowujące się do I Komunii św. również przyszły ze swoimi świecami we wtorek na Mszę św. wieczorną do Byszewa lub Buszkowa.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni będzie od godz. 16.30 do wieczornej Mszy św. Dzieci, które odprawiają pierwsze piątki miesiąca zapraszam do spowiedzi w piątek od godz. 16.30. Będzie także okazja do spowiedzi św. w piątek w Buszkowie.

4. Parafian z Gogolinka proszę o pomoc w uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowej w środę od godz. 9.00 rano.

5. W związku z odezwą ks. Biskupa proszę Panów Radnych o zorganizowanie i przeprowadzenie w przyszłą niedzielę zbiórki na odbudowę kościoła w Kasparusie.