Polish English French German Italian

5.12.2021r. – II Niedziela adwentu

Ogłoszenia parafialne

1. We wtorek Msza św. roratnia zostanie odprawiona wyjątkowo rano o godz. 7.00. Biuro parafialne w tym dniu również będzie nieczynne.

2. W środę obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą w tym dniu tylko o godz. 17.00 w Byszewie i o godz. 18.00 w Buszkowie. W Byszewie pół godz. przed Mszą św. odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Oprócz tego od godz. 12.00 do 13.00 zgodnie z objawieniami Matki Bożej w Montichiari przeżywać będziemy tzw. godzinę łaski. W tym czasie kościół będzie otwarty – zachęcam do prywatnej modlitwy i adoracji Pana Jezusa w tabernakulum.

3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. w grudniu miały mieć poświęcone medaliki. W związku z istniejącą sytuacją pandemiczną zapraszam dzieci i ich rodziców z medalikami na Mszę św. w środę. Dzieci uczące się w szkole w Buszkowie przychodzą na Mszę św. do Buszkowa na godz. 18.00, a dzieci z pozostałych szkół uczestniczą we Mszy św. w Byszewie o godz. 17.00.

4. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje parafialne