Polish English French German Italian

22.12.2019r. – IV Niedziela adwentu

Ogłoszenia parafialne

1. Dziękuję mieszkańcom Salna za przygotowanie żłóbka i dekoracji bożonarodzeniowej w Kościele.

2. Dziś (22.12.) po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam na spotkanie do plebanii panów należących do Rady Parafialnej.

3. We wtorek Msza św. Wigilijna zostanie odprawiona w Witoldowie o godz. 20.00, w Buszkowie o godz. 22.00, a pasterka o godz. 24.00 w Byszewie. W Wigilię tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 10.00 w Buszkowie i 12.00 w Byszewie, w drugi dzień Świąt Msze św. zostaną odprawione w tradycyjnym porządku niedzielnym.

5. W najbliższym czasie domy naszych parafian z Salna i Witoldowa nawiedzą kolędnicy misyjni przygotowani przez p. Katechetkę. Pielęgnujmy tę piękną staropolską tradycję i przyjmijmy ich życzliwie. Ofiary złożone kolędnikom, podobnie jak ofiary składane przy żłóbku, są w całości przeznaczone na misje.