Polish English French German Italian

16.06.2024r. - XI niedziela zwykła

1. Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną z minionej niedzieli.

2. W poniedziałek księża z rocznika święceń ks. Proboszcza mają swoje rocznikowe spotkanie. Dlatego w tym dniu Msza św. zostanie odprawiona poza parafią.

3. We wtorek 18.06. o godz. 18.00 w Salnie przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawimy uroczyste nabożeństwo czerwcowe, na które zapraszam wszystkich mieszkańców Salna.

4. W nadchodzącym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w Witoldowie będzie w czwartek 20.06. o godz. 12.00. a w Witoldowie w piątek 21.06. o godz. 7.30 rano (przed każdą Mszą św. będzie okazja do spowiedzi św.). Uroczyste zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw dla dzieci ze szkoły w Witoldowie będzie w piątek o godz. 9.00.