Polish English French German Italian

19.07.2020r. – XVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną z minionej niedzieli. Dziękuję także za wykoszenie trawy na parkingu przy nowym cmentarzu.

2. W sobotę 25.07. przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej okazji o godz. 11.00 odbędzie się specjalna Msza św. z poświęceniem motocykli. Po Mszy św. zapraszamy na tradycyjne ognisko przy świetlicy. Proszę Brać Strażacką o pomoc w organizacji tego spotkania i kierowanie ruchem, a parafian z Byszewa o przygotowanie ogniska i świetlicy.

3. Samochody i wszelkie inne pojazdy będziemy święcili w sobotę po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po każdej Mszy św. Podczas poświęcenia motocykli w sobotę, jak również przez całą niedzielę podczas poświęcenia samochodów będzie można złożyć swój dar dla misjonarzy w ramach akcji „Miva Polska”.