Polish English French German Italian

28.06.2020r. – XIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. Episkopat Polski przypomina, że w związku z niebezpieczeństwem zarażenia koronawirusem nadal w kościołach obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa.

2. Dziękuję Panom Radnym, którzy w minionym tygodniu pomogli naprawić rynny na kościele.

3. Dzieci rozpoczęły już wakacje. Pragnę jednak podać do publicznej wiadomości, że w minionym roku szkolnym uczniowie z naszej szkoły w Buszkowie przygotowani przez p. katechetkę Adriannę Milczewską brali udział w XI Konkursie Biblijnym Diecezji Pelplińskiej. Dwie uczennice – Marta Polasik i Jessika Salwin, zostały laureatami tego konkursu - gratulujemy.

4. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Piotra i Pawła, w tym dniu będziemy zbierali kolektę na rzecz Stolicy Apostolskiej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek pół godz. przed Mszą św. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30.