Polish English French German Italian

17.03.2024r. - VI niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną z minionej niedzieli.

2. Środa 20.03.będzie dniem naszej spowiedzi wielkopostnej z udziałem księży z dekanatu. Spowiedź we Witoldowie i w Buszkowie od godz. 15.30 do 16.00. Po spowiedzi Msza św. w tych kościołach. W Byszewie spowiedź będzie od godz. 17.00 do 18.00, a następnie Msza św.

3. Z powodu spowiedzi św. w parafiach naszego dekanatu Msza św. we czwartek będzie o godz. 8.00, a w sobotę (23.03.) Msza św. w Witoldowie zostanie odprawiona o godz. 16.00.

4. W piątek 22.03. o godz. 16.00 zostanie Droga Krzyżowa na Kalwarii Byszewskiej. Krzyż do poszczególnych stacji będą nieśli w kolejności: Radni Parafialni, Byszewo, Skarbiewo, matki, ojcowie, młodzież przygotowująca się do bierzmowania, Róże różańcowe, Wspólnota Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, Gogolin, Witoldowo, Więzowno, Buszkowo, Gogolinek, Salno i Strażacy. Sołtysów proszę o zorganizowanie minimum 4 osobowych delegacji. Panów Strażaków proszę o honorową asystę. W tym dniu w naszej parafii nie będzie żadnej innej Drogi Krzyżowej.

5. Przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą Wielkiego Postu – czyli Niedzielą Palmową. Pobłogosławienie palm będzie podczas każdej Mszy św., a uroczysta procesja wokół kościoła będzie w Buszkowie podczas Mszy o godz. 10.00 i w Byszewie o godz. 12.00.

6. Chorych z sakramentami św. odwiedzę w poniedziałek 25.03. w Wielkim Tygodniu. Można zgłaszać nowych chorych.